Black FridayKupujte teraz!

Popkornovač Spin-n-Pop

Hodnotenie:
100% of 100
Zdielať:
Pôvodná cena 15,90 € Special Price 14,90 €
Vypredané
SPIN-N-POP-FBA
+3,40 € Poštovné
Doba doručenia: 1 - 2 Pracovné dni
Kliknite na obrazok pre zväčšenie

Nový popkornovač Spin-n-Pop

 

S Popkornovačom Spin-n-Pop si možete vychutnať najlepší popkorn aký sa dá doma vyrobiť! Je určená pre milovníkov popkornu, ktorí chcú perfektný popkorn zakaždým - ako z kina! 

 

Tvrdá drevená rukovať zabraňuje popáleniu a umožnuje točenie vnutorného miešadla aby sa kukurica nepripálila, každé zrnko sa dôkladne premieša a vy sa možete tešiť z vynikajúceho vypukaného popkornu. Tento ručne zostavený, klasický  popkornovač je konštruovaný s rukoväťou z tvrdého dreva a nerezovej ocele, hliníkovej misky so spodným miešacím systémom a z nezničiteľných nylonových prevodov.

Dva otvory na vrchnej strane umožňujú uniknúť vlhkosti tak aby popkorn bol vždy ľahký a chrumkavý. Použitie akehokoľvek popkornu, ľubovoľné množstvo, s pridaním kvapky oleja dokážete pripraviť lahôdku v priebehu troch minút.

 

Tento popkornovač je skvelý darček, resp. zdroj domácej zábavy.

Pomocou popkornovača Spin-n-Pop môžete vyrobiť chrumkavý popkorn tak doma ako aj v prírode, nakoľko je vhodný aj na výrobu popkornu na pahrebe.

 

Popkornovač Spin-n-Pop využijete v domácnosti aj na praženie kávy, mandlí, orieškov, atď.

Write Your Own Review
Hodnotíte produkt:Popkornovač Spin-n-Pop
Vaše hodnotenie
Dozvedieť sa viac? Zaškrtnite pre prístup k personifikovaným výsledkom vyhľadávania a odporúčaniam založeným na Vašej histórii prehľadávania.
Dozvedieť sa viac? Zaškrtnite ak súhlasíte s prenosom údajov tretím stranám.
© 2010 – 2020 Beneo, s.r.o.