ZľavyKupujte teraz!

Náš príbeh ...

NÁŠ SVET ČOKOLÁDOVÝCH FONTÁN A ĎALŠÍCH PARTY PRODUKTOV

S predajom čokoládových fontán sa zaoberáme prakticky od začiatku, ako prvý sme priniesli tento zázrak na Slovensko a začínali sme s prenájmom čokoládových fontán. Následne však prepukol veľký záujem aj o predaj domácich fontán v zahraničí, tak sme sa rozhodli obsadiť Slovenský trh a začali sme importovať rôzne fontánky od rôznych výrobcov. Nakoniec sme dospeli k záveru že si žačneme vyrábať vlastne fontány pod našou značkou a vychytali sme všetký chyby, ktoré sme našli u konkurencie a tak Vám predstavujeme naše série domácich a gastro čokoládových fontán. S postupným nárastom predaja pribudli aj konkurenti, ktorý samozrejme rýchlo aj odpadli z dôvodu neznalosti a nevedeli s nami udržať krok vo vývoji.

Ako trh rástol pridali sme aj ďalšie zaujímavé produkty ako je kvalitný výrobník horúcej čokolády, drvič ľadu, výrobník cukrovej vaty, kvalitný popkorn a naše popkornovače. Razíme cestu znalostí a sledujeme celosvetový trend v party produktovh. Máme ešte v zálohe ďalsie novinky ktoré neustále pridávame do predaja a stávajú sa veľmi obľúbenými darčekmi. Tým prinášame radosť pre našich zákazníkov, čo je najvyšším cieľom našej spoločnosti.

Naďalej sme odhodlaný poskytovať Vám najlepšie služby, najlepšie ceny a party produkty, ktoré sa uvádzajú na svetovom trhu. Náš tím je ochotný poradiť vám pri výbere akéhokoľvek produktu. Náš tovar sa posielam výhradne kurierskou spločnosťou, čo uľahčuje odovzdanie tovaru zákazníkovy.

 

Váš tím www.cokoladovefontany.sk

www.cokoladovefontany.sk

© 2010 – 2020 Beneo, s.r.o.