BELGICKÁ ČOKOLÁDA

Belgická čokoláda je vhodná na prípravu praliniek, skvele sa hodia na prípravu horúcich čokolád, ale aj do čokoládových fontán a na bežné pečenie.

Milujete čokoládu? Tak ako milovník iste máte aj jeden svoj najobľúbenejší druh. Možno je to práve mliečna čokoláda. O pozitívnych účinkoch horkej čokolády na zdravie sa hovorí dosť často, pričom mliečna čokoláda pri nej vyzerá len ako kalorická bomba, ktorá vie viac uškodiť ako potešiť.

Nebojte sa, ak milujete mliečnu čokoládu, nie je to s vami až také zlé.Čokoláda aj naďalej patrí medzi veľmi zaujímavé objekty výskumu, koniec koncov, ako pochúťka patrí medzi najobľúbenejšie na svete. Tím amerických vedcov si ju doslova zobral pod lupu a výsledkom ich bádania je odporúčanie konzumovať mliečnu čokoládu pre zlepšenie pamäti a pre lepšie riešenie problémov. Mliečna čokoláda zlepšuje verbálnu i vizuálnu pamäť, čo oceníte v náročných situáciách. 

Čokoládové Fontány urobia radosť Vám a Vaším hosťom a ku každej oslave pridajú nezabudnuteľný zážitok. Oslava narodenín, záhradné party, svadobná oslava, narodenie bábätka to sú všetko skvelé príležitosti ukázať sa s čokoládovou fontánou a nechať sa unášať arómou lahodnej čokolády

View as Obrázky Tabuľka

Počet produktov: 13

produktov na stránke
Nastaviť zostupne
View as Obrázky Tabuľka

Počet produktov: 13

produktov na stránke
Nastaviť zostupne
Copyright © 2018 Beneo,s.r.o. All rights reserved.